Javascript Menu by Deluxe-Menu.com

Eğitim DVD Setimiz Hizmetinizde

Uzman eğitmenlerimiz tarafından sesli anlatım eşliğinde uygulamalı olarak kaydedilmiş olan eğitim videolarımızı izleyerek, programlarımızın kullanımı sırasında karşılaşabileceğiniz her türlü sorunun cevabını bulabilir ve yenilikleri takip edebilirsiniz. Programlarımızı yeni kullanacak iseniz programlarımızı kolayca tanıyabilirsiniz.

 

 

Programlarımızı Konu Alan Kaynak Kitaplarımızı İncelediniz mi?

Yeni başlayanlar kadar tecrübeli kullanıcıların da muhasebe uygulamalarını uygulamalı anlatımlarla görmesini hedefleyen kitaplar ETA programlarının eğitimini profesyonel olarak veren kişiler tarafından titizlikle hazırlanıyor. Bu kitaplardan, hem kullanıcılarımız hem de programlarımızı öğrenmek isteyenler yararlanabilir.

 

 

CeBit 2012’den ETA Görüntüleri

CeBIT Bilişim Eurasia ’da, standlarımız yoğun ilgi odağıydı. Çözüm ortağımız MK Program ve Kıbrıs bayimiz Mahir Bilgisayar ile ana bayisi Startek Bilgisayar standlarımızı ziyaret eden müşterilerimizi, bayilerimizi, öğretmenlerimizi ve ETA ile tanışmak isteyenleri zevkle ağırladı.

 

 

Satın Alma modülümüzü gördünüz mü ?

 

 

ETA:SB ile Herkesi ETA Kullanmaya Davet Ediyoruz !

 

 

İnternet Sitemizdeki Teknik Notlar Arşivinden Faydalanın

Programlarımızı her zaman rahatlıkla kullanabilmeniz için hazırladığımız Versiyon 7, ETA:V.8-SQL ve ETA:SQL versiyonlarımızın teknik notları ve muhasebeci ve ticari kolaylıklar dokümanları, internet sayfamızdaki arşivimizde yer alıyor.

 

 

ETA:Versiyon-7.11’de 6111 Sayılı Kanun İle İlgili “İstihdam Teşviki İndirimi” Hazır

6111 sayılı yasa ile yürürlüğe giren İstihdamı teşvik yasası uygulaması programımızda hazır. Bordro modülünde yapılan düzenlemeler ile birlikte, yasa kapsamında işe alınan personellerin takibi ve e-bildirge hazırlama işlemleri yapılabiliyor.

 

 

ETA’da 6111 Sayılı Kanun İle İlgili “İstihdam Teşviki İndirimi” Hazır

6111 sayılı yasa ile yürürlüğe giren İstihdamı teşvik yasası uygulaması programımızda hazır. Bordro modülünde yapılan düzenlemeler ile birlikte, yasa kapsamında işe alınan personellerin takibi ve e-bildirge hazırlama işlemleri yapılabiliyor.

 

 

KESİN MİZAN BİLDİRİMİ ETA’DA HAZIR

Kesin Mizan alınabilmesi amacıyla Muhasebe IV modülünde Beyannameler / Vergi Beyannameler kısmının en altına Kesin Mizan Dökümü başlığı altında bu işlemi yapan bir bölüm eklendi.

 

 

WORLD’E +4 TAKSİT

30 Kasım 2010’a kadar 100.-TL ve üzeri taksitli alışverişlerde World kredi kartı ile alım yapan müşterilerimiz + 4 taksit ya da 2 ay erteleme imkanından yararlanabileceklerdir.

 

 

BONUS’DAN +3 TAKSİT

1 – 30 Nisan 2010 tarihleri arasında Bonus kredi kartı ile alım yapan müşterilerimiz +3 taksit imkanından yararlanabileceklerdir.

 

 

BONUS’DAN +3 TAKSİT

1 – 31 Mart 2010 tarihleri arasında Bonus kredi kartı ile alım yapan müşterilerimiz +3 taksit imkanından yararlanabileceklerdir.

 

 

IBAN NO UYGULAMASI ETA:SQL ve ETA:V.8-SQL’DE PROGRAMLARIMIZA EKLENDİ

IBAN NO sahası Banka, Cari ve Çek/Senet modüllerimize eklendi.

 

 

ETA:SQL VE ETA:V.8-SQL’DE 1.18 ZAMANI

Programlarımız gelişen teknolojiye uyum ve kullanım kolaylığı açısından sürekli yenilenmektedir. Yapılan son yeniliklerin kapsamı itibariyle programlarımızın versiyonu yenilenmiştir. Bu sebeple programlarımızın son haline sahip olmak isteyen tüm kullanıcılarımızın Versiyon Yenileme işlemi yaptırmaları gereklidir. Yeni Versiyon Yenileme sipariş formlarımıza internet sitemizin Bayi Özel bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 

ETA PROGRAMLARI, ETA:SQL, ETA:V.8-SQL VE ETA V-7.9 VERSİYONLARINDA 5921 NO’LU SOSYAL GÜVENLİK KANUNU İLE İLGİLİ DÜZENLEME YAPILDI

şverenin, yeni işçi alımını teşvik etmek ve işsizliği azaltmak amacıyla hazırlanan 5921 No’lu Sosyal Güvenlik Kanunu ile ilgili ETA Programları’nda düzenleme yapıldı.