Başlık 71-STOK BİRİM İLAVESİ
ModülCARİ Tarih20.8.2015
Versiyonu ETAV8SQL8.23
Açıklama
CARİ, RAPORLAR, HAREKET RAPORLARI, STOKLU EKSTREYE “71-STOK BİRİM” EKLENDİ.
Başlık EVRAK NUMARALARININ VE BELGE TÜRLERİNİN MUHASEBE FİŞİNE AKTARILMASI
ModülCARİ Tarih22.4.2015
Versiyonu ETAV8SQL8.23
Açıklama
CARİ MODÜLÜ İÇERİSİNDEN FİŞ GİRİŞİ YAPILIRKEN EVRAK NUMARALARININ, BELGE TÜRLERİNİN VE ÖDEME ŞEKİLLERİNİN MUHASEBE FİŞİNE AKTARILMASI VE E-DEFTER KONTROLLERİNİN YAPILMASI SAĞLANDI. EVRAK NUMARASI OLARAK, SATIRDAKİ EVRAK NUMARASI VEYA FİŞİN EVRAK NUMARASININ İSTEĞE BAĞLI OLARAK MUHASEBE FİŞİNE AKTARILABİLMESİ İÇİN CARİ GENEL PARAMETRELERİ EKRANINA “MUHASEBE SATIR EVRAK NO” PARAMETRESİ İLAVE EDİLDİ.
Başlık MUTABAKAT MEKTUBU VE EKSTRE RAPORLARININ CARİ KARTLARA E-MAİL GÖNDERİLEBİLMESİ
ModülCARİ Tarih18.3.2015
Versiyonu ETAV8SQL8.23
Açıklama
CARİ/RAPORLAR/YAZIŞMA/MUTABAKAT MEKTUBU EKSTRESİ EKLENDİ. HER BİR CARİ HESAP BAZINDA, CARİ EKSTRESİ ŞEKLİNDE PDF DOSYASI HAZIRLANARAK, OLUŞTURULAN DOSYALARIN MAİL İLE GÖNDERİLMESİ İŞLEMİNİN YAPILMASI SAĞLANDI.

ÖNCELİKLE KRİTERLER BELİRLENİP LİSTELE TUŞUNA BASILARAK CARİ BAZINDA PDF DOSYALARI OLUŞTURULUR. BU İŞLEMDEN SONRA, LİSTE SAYFASINDA CARİ KODU, ÜNVANI, E-MAİL ADRESİ VE OLUŞTURULAN PDF DOSYASI BİLGİLERİ LİSTE HALİNDE GÖSTERİLİR. E-MAİL ADRESLERİ BURADA TEKRAR DÜZENLENEBİLİR. OLUŞAN PDF DOSYALARI İSE GRİD ÜZERİNDEKİ BUTONA BASILARAK GÖRÜNTÜLENEBİLİR. BU İŞLEMLERDEN SONRA ONAY İŞARETİ VERİLEN DOSYALAR GÖNDER TUŞUNA BASILARAK
E-MAİL GÖNDERME PROGRAMI ÜZERİNDEN MAİL ADRESLERİNE TOPLU OLARAK GÖNDERİLEBİLİR.

F3-> DİZAYN SEÇENEĞİ İLE OLUŞTURULACAK PDF DOSYASI DİZAYNI DÜZENLENEBİLİR.

“SADECE KARTLARI BAS” SEÇENEĞİ İŞARETLENİRSE CARİ KART BİLGİLERİ HAREKET DETAYLARI OLMADAN PDF DOSYASINDA OLUŞTURULACAKTIR. (MUTABAKAT MEKTUBU GİBİ)

DOSYA DİZİNİNDE BELİRTİLEN YER PDF UZANTILI DOSYALARIN OLUŞACAĞI DİZİNİ BELİRTİR. ŞİRKET, DÖNEM VE MUTABAKAT TARİHİNE GÖRE AYRI DİZİN OLUŞTURULUR.