Başlık YENİ SAHALAR VE KODLARA GÖRE TRANSFER İŞLEMİ YAPILABİLMESİ
ModülTRANSFER Tarih20.8.2015
Versiyonu ETAV8SQL8.23
Açıklama
ESKİ VERSİYONLARDA KDV ALTI DEĞERLER İÇİN, 2 ADET İNDİRİM VE 2 ADET İLAVE SATIRI VE BUNLARA AİT SADECE TUTAR SAHASI VARDI. SONRADAN YAPILAN TADİLAT ÇALIŞMALARI İLE DE İNDİRİM VE İLAVE SAHALARININ SAYISI 5’E ÇIKARILIP TUTAR SAHASININ YANINA ORAN, FORMÜL VE KOŞUL SAHALARI EKLENMİŞTİ. YENİ SAHALARA VE KODLARA GÖRE TRANSFER İŞLEMLERİNİN YAPILABİLMESİ SAĞLANDI. İRSALİYE VE SİPARİŞ FİŞ TRANSFERLERİNDE DE KONU İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR YAPILDI.

NOT: MEVCUT MÜŞTERİLERİMİZİN FISFKDVA1, FISFKDVA2, FISFKDVA3 VE FISFKDVA4 ŞEKLİNDE ARTIK KULLANIMDA OLMAYAN ESKİ KODLARA GÖRE TANIMLARI VAR İSE, TANIMLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPMALARINA GEREK KALMAMASI İÇİN;

FISFKDVA1 KODUNUN FISFKDVA011,
FISFKDVA2 KODUNUN FISFKDVA021,
FISFKDVA3 KODUNUN FISFKDVA031,
FISFKDVA4 KODUNUN FISFKDVA041 GİBİ YENİ KODLAR ŞEKLİNDE ÇALIŞMASI SAĞLANDI.
Başlık IBM POS CİHAZINA STOK KARTI AKTARIMINDA BİRDEN FAZLA FİYAT AKTARMASI
ModülTRANSFER Tarih20.8.2015
Versiyonu ETAV8SQL8.23
Açıklama
POS TİPİ 4 OLAN IBM POS CİHAZLAR İÇİN BİRDEN FAZLA FİYAT AKTARILABİLMESİ AMACI İLE, FİYAT NO SAHASINDA, ÖRNEĞİN; “1,2,3,4,5”, “3,5,1,9,7” VEYA “3,1,9,7” ŞEKLİNDE FARKLI FİYAT NUMARALARI BELİRTİLEBİLMESİ SAĞLANDI
Başlık E-DEFTER KONTROLLERİNE GÖRE MUHASEBE BAĞLANTISININ YAPILMASI
ModülTRANSFER Tarih5.6.2015
Versiyonu ETAV8SQL8.23
Açıklama
TRANSFER MODÜLÜ İÇERİSİNDEKİ METİN DOSYASINDAN, CARİ FİŞ OLUŞTURMA EKRANINDA E-DEFTER KONTROLLERİNE GÖRE MUHASEBE BAĞLANTISININ YAPILMASI SAĞLANDI.
Başlık 30-FİŞ AÇIKLAMASI SAHASININ TANIMLANABİLMESİ
ModülTRANSFER Tarih18.3.2015
Versiyonu ETAV8SQL8.23
Açıklama
DOSYADAN TRANSFER İŞLEMİ MENÜSÜNÜN ALTINDAKİ MUHASEBE FİŞ TRANSFERİ İŞLEMİNDE ETA TANIMLI DOSYALAR İÇİN TANIM DOSYASINDA “MUHF32-FİŞ AÇIKLAMASI” SAHASININ KULLANILARAK “FİŞ AÇIKLAMASI” BİLGİSİNİN DE OLUŞAN FİŞLERE AKTARILABİLMESİ SAĞLANDI.
NOT: AYRICA MUHASEBE FİŞ TRANSFERİ EKRANINA FİŞ AÇIKLAMASI SAHASI EKLENDİ. ETA TANIMLI DOSYALAR İÇİN TANIM DOSYASINDAN FİŞ AÇIKLAMASI BOŞ GELİR İSE VEYA TANIMSIZ DOSYA TİPLERİ İÇİN, BELİRTİLEN FİŞ AÇIKLAMASININ OLUŞAN FİŞLERE AKTARILABİLMESİ SAĞLANDI.