Başlık YENI SAHALAR VE KODLARA GÖRE TRANSFER ISLEMI YAPILABILMESI
ModülTRANSFER Tarih8/20/2015
Versiyonu ETAV8SQL8.23
Açıklama
ESKI VERSIYONLARDA KDV ALTI DEGERLER IÇIN, 2 ADET INDIRIM VE 2 ADET ILAVE SATIRI VE BUNLARA AIT SADECE TUTAR SAHASI VARDI. SONRADAN YAPILAN TADILAT ÇALISMALARI ILE DE INDIRIM VE ILAVE SAHALARININ SAYISI 5’E ÇIKARILIP TUTAR SAHASININ YANINA ORAN, FORMÜL VE KOSUL SAHALARI EKLENMISTI. YENI SAHALARA VE KODLARA GÖRE TRANSFER ISLEMLERININ YAPILABILMESI SAGLANDI. IRSALIYE VE SIPARIS FIS TRANSFERLERINDE DE KONU ILE ILGILI ÇALISMALAR YAPILDI.

NOT: MEVCUT MÜSTERILERIMIZIN FISFKDVA1, FISFKDVA2, FISFKDVA3 VE FISFKDVA4 SEKLINDE ARTIK KULLANIMDA OLMAYAN ESKI KODLARA GÖRE TANIMLARI VAR ISE, TANIMLARINDA DEGISIKLIK YAPMALARINA GEREK KALMAMASI IÇIN;

FISFKDVA1 KODUNUN FISFKDVA011,
FISFKDVA2 KODUNUN FISFKDVA021,
FISFKDVA3 KODUNUN FISFKDVA031,
FISFKDVA4 KODUNUN FISFKDVA041 GIBI YENI KODLAR SEKLINDE ÇALISMASI SAGLANDI.
Başlık IBM POS CIHAZINA STOK KARTI AKTARIMINDA BIRDEN FAZLA FIYAT AKTARMASI
ModülTRANSFER Tarih8/20/2015
Versiyonu ETAV8SQL8.23
Açıklama
POS TIPI 4 OLAN IBM POS CIHAZLAR IÇIN BIRDEN FAZLA FIYAT AKTARILABILMESI AMACI ILE, FIYAT NO SAHASINDA, ÖRNEGIN; “1,2,3,4,5”, “3,5,1,9,7” VEYA “3,1,9,7” SEKLINDE FARKLI FIYAT NUMARALARI BELIRTILEBILMESI SAGLANDI
Başlık E-DEFTER KONTROLLERINE GÖRE MUHASEBE BAGLANTISININ YAPILMASI
ModülTRANSFER Tarih6/5/2015
Versiyonu ETAV8SQL8.23
Açıklama
TRANSFER MODÜLÜ IÇERISINDEKI METIN DOSYASINDAN, CARI FIS OLUSTURMA EKRANINDA E-DEFTER KONTROLLERINE GÖRE MUHASEBE BAGLANTISININ YAPILMASI SAGLANDI.
Başlık 30-FIS AÇIKLAMASI SAHASININ TANIMLANABILMESI
ModülTRANSFER Tarih3/18/2015
Versiyonu ETAV8SQL8.23
Açıklama
DOSYADAN TRANSFER ISLEMI MENÜSÜNÜN ALTINDAKI MUHASEBE FIS TRANSFERI ISLEMINDE ETA TANIMLI DOSYALAR IÇIN TANIM DOSYASINDA “MUHF32-FIS AÇIKLAMASI” SAHASININ KULLANILARAK “FIS AÇIKLAMASI” BILGISININ DE OLUSAN FISLERE AKTARILABILMESI SAGLANDI.
NOT: AYRICA MUHASEBE FIS TRANSFERI EKRANINA FIS AÇIKLAMASI SAHASI EKLENDI. ETA TANIMLI DOSYALAR IÇIN TANIM DOSYASINDAN FIS AÇIKLAMASI BOS GELIR ISE VEYA TANIMSIZ DOSYA TIPLERI IÇIN, BELIRTILEN FIS AÇIKLAMASININ OLUSAN FISLERE AKTARILABILMESI SAGLANDI.